Coco Song 2017-04-10T16:55:48+00:00

Coco Song

JEDINEČNOST, ORIGINALITA, DESIGN

představuje nový životni styl, je inspirována nadčasovým designem, barvami, tvary a přírodními materiály připomínající orient (peří z exotických ptáků, textury hedvábí, pestré květinové motivy, stříbro, přírodní kameny (drahokamy) – Granat, Nefrit a Tyrkys).

Každá část obrub Coco Song je ručním dílem s použitím jemných detailů, pečlivě a řemeslně spojených dohromady.

Význam přírodních kamenů:

  • Granat – je kamenem se silnou schopností dodávat energii. Přispívá k nabírání nových sil a k jejich obnově. Pročišťuje čakry a dodává jim novou energii, kterou oživuje, čistí a udržuje v rovnováze. Tvrdí se, že granát dokáže varovat před blížícím se nebezpečím a už odpradávna se používá jako amulet. Barva – červený, růžový, oranžový, žlutý, hnědý a černý.

  • Nefrit – má léčivé účinky. Již staří Číňané si z nefritu vyráběli číše, z nichž pili, protože věřili v jeho očistnou sílu. V duševní oblasti se věří, že nositel nefritu nabude duševní klid a vyrovnanost. Barva – tmavozelená nebo bílá.

  • Tyrkys – je nejúčinnější léčivý krystal, přináší zotavení ducha i pohodu těla. Jedná se o ochranný kámen používan odnepaměti na amulety. Barva-tyrkysový, zelený a modrý.

Coco Song brýle v sobě spojují to nejlepší z Itálie svým osobitým designem a Orient pro své barvy a textury.