Police 2017-04-10T16:55:48+00:00

POLICE

V osmdesátých letech se začaly nosit sluneční brýle ve velkém. A to nejen kvůli ochraně očí, ale staly se především výrazným módním doplňkem. A právě tehdy vznikla značka POLICE

O několik let později už brýle POLICE vyjadřovaly postoj jedince a oslavovaly ho. Vyzývaly k následování a začaly tvořit trend. Rychle se začlenily do společnosti a stály se ikonou, která udává směr. Dodnes reprezentují mužskou i ženskou originalitu, postavenou na síle vlastní osobnosti, unikátnosti.

Mimořádná síla značky budovaná celé roky vyústila v její rozšiřování do dalších módních odvětví. V roce 1997 zabodovaly na trhu jako první parfémy. To už ikony jako Maldini nebo Bruce Willis dávali svůj hlas hodnotám POLICE prostřednictvím reklamních kampaní.

Skutečné zemětřesení ve světě POLICE způsobil George Clooney. Reprezentováním značky jako ambasador v letech 2002 a 2003 znovu a mimořádně uhranul svět svým pohledem. Pohledem hvězdy a hollywoodské megastar, sexuální ikony všech ženských srdcí. Svým charismatem a ďábelskou svůdností přenesl do světa POLICE část sebe sama a rozšířil základnu fanoušků o pořádný kus světa.

Ve stejné době vstoupily na trh hodinky POLICE. Svým osobitým designem, moderním a inovativním pojetím se do „rodiny“ začlenily okamžitě. A potvrdily, že mise do dobrodružných, nekonformních částí velkoměsta, kam se odváží jen silní dravci, nekončí. O tom, že svůj čas si v POLICE světě řídí každý sám, už nebylo pochyb.

V roce 2004 se země zatřásla podruhé, když George Clooney předal žezlo tehdejšímu fotbalovému králi Realu Madrid Davidu Beckhamovi. Po boku své ženy Victorie boří všechny mýty o konformitě, usedlosti a jednotvárnosti. Výsledkem je originální styl plný současných trendů, dynamiky a změny. Vždy je připraven ovládnout ducha času, poháněn touhou provokovat. David Beckham se narodil jako rebel, vždy chtěl být neobyčejný, nikdy průměrný. Je ztělesněním volného, rebelského a lehkovážného životního stylu. Přesně jako značka POLICE, jejíž otěže ovládal.

Šperky POLICE v roce 2005 neměly jiné ambice, než stát se plnohodnotným sourozencem svých starších bratrů. Svou kreativní moderní formou, inspirací v dávném středověku a svými typickými atributy zabodovaly na celé čáře. Kombinacemi leštěné a matné oceli, skla, kůže a dřeva vytváří unikátní skvosty, které svým majitelům dotváří image a dodávají mu sílu a odhodlání.

Antonio Banderas všechny hodnoty POLICE v následné kampani potvrdil. Šarmantní a vášnivý, jeden z nejoblíbenějších herců podtrhl všechny důvody, proč značku POLICE lidé milují. Je vášnivá, vybíravá, neodolatelně přímá. Je uznávaná. Je UNIKÁTNÍ.

Zatím posledním přírůstkem je oblečení – bundy, trika, čepice a šály. Italští návrháři se drží časem ověřených principů a dokazují, že POLICE je všestranná. Hřeje se na výslunní všech evropských trhů. Dala svou důvěru lidem, kteří touží být jedineční, kteří módu milují, ale nechtějí být jejím otrokem. Dala sbohem stereotypům a konformitě. Vydala se odvážnou cestou, kde přežijí jen silní. Kde přežijí jen  ti, kteří jsou něčím výjimeční. Jen ti, kteří jsou POLICE.